KURUMSAL

VİZYONUMUZ

2006 yılında maliye anlaşmalı matbaa ve ofset baskı alanında faaliyet göstermek amacıyla kurulan POÇAN MATBAACILIK Kuruluşundan bu yana gerek teknolojik yatırımları, gerek kalitesi ve hizmet anlayışıyla sektöründe adından sıkça söz edilen bir firma haline gelmiştir.

Deneyimli kadrosuyla firmaların tüm taleplerini yerine getirebilecek donanıma sahip olan POÇAN MATBAACILIK bugün baskı, grafik ve diğer matbaacılık hizmetleriyle her büyüklükteki firmaya hitap edebilmektedir...

Koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen POÇAN MATBAACILIK tasarımını ve baskısını yaptığı her ürünün altına imzasını hiç çekinmeden atabilmekte, kendi standartları ve hizmet anlayışıyla sektöründeki konumunu hızla güçlendirmektedir.

Bu sebepten ötürü kurumsal yada şahsi alanda baskı ve tasarım ihtiyaçlarınız için POÇAN MATBAACILIK teknolojik altyapısı, eğitimli personeli ve kaliteden taviz vermeyen hizmet anlayışından faydalanmanızı tavsiye ederiz.

POÇAN MATBAACILIK olarak taleplerinizi en uygun seçeneklerle karşılamak, düzenleyeceğimiz kampanya ve müşteriye yönelik diğer uygulamalarımızla size en iyi hizmeti verebilmek için lütfen bizimle irtibata geçin.

Saygılarımızla

MİSYONUMUZ

Cesaret, erdem, dürüstlük ve saygı değerleri üzerine tesis edilen hızlı çözüm oluşturma, özenli çalışma ve profesyonelliğimizi sergilerken; müşteriye özel, yaratıcı, sürekli gelişime açık ve araştırıcı yöntemlerle, müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktır..

VİZYONUMUZ

Poçan Matbaacılık olarak birikimlerimizi ve tecrübelerimizi, gelecek nesillere taşıyan ve daima çalıştığı firmalara entegre olmuş bir şekilde işimizin zirvesinde olmak ve bununla birlikte sektördeki örnek duruşumuzu sürekli hale getirmek.